Novinky

25. výročí založení CERGE-EI

3. května 2016

V letošním roce slaví CERGE-EI 25 let od svého založení. Oslavy budou probírat v průběhu celého roku prostřednictvím série akcí, jejichž cílem je seznámit CERGE-EI komunitu, přátele a příznivce se začátky fungování naší instituce, s jejími úspěchy i s plány do budoucna.

Veřejné akce konané u příležitosti 25. výročí založení

9. května: Přednáška Jana Švejnara "Does Wealth Inequality Matter for Growth? The Effect of Billionaire Wealth, Income Distribution, and Poverty." (v angličtině)

24. května: Dokumentární film o historii rodiny Schebků, stavitelů a prvních vlastníků Schebkova paláce, sídla CERGE-EI (česky s anglickými titulky)

25. května: Nader Habibi: the Overeducation Crisis in the Middle East: Why are so many university graduates unemployed? (Veřejná přednáška)

26. května: Aswath Damoradan: Corporate Finance and Valuation (Veřejná přednáška)

27. května: Slavnostní galavečeře u příležitosti oslav 25. výročí CERGE-EI

28. května: CERGE-EI Alumni Event (Pouze pro zvané)

7. června: 2016 OECD Survey on the Czech Republic (Veřejný seminář)

7. června: Ludger Woessmann: The Knowledge Capital of Nations (Veřejná přednáška)

8. června: Ewald Nowotny, Governor of the Austrian National Bank, “Boosting EU Competitiveness: What Can CEE Countries Do?” (Veřejná přednáška)

CERGE-EI fotogalerie

Řádně jsme provětrali naše fotografické archívy a našli stovky pokladů. Zveme vás na prohlídku naší historie, uspořádané do několika tematických záložek:

Prohlídka Schebkova paláce

CERGE-EI vás zve na komentovanou prohlídku historických prostor Schebkova paláce. Datum bude včas oznámeno.

----------------------------