Distinguished Speaker Series

Distinguished Speaker Series hostí slavné ekonomy včetně laureátů Nobelovy ceny. Tito významní hosté přicházejí na CERGE-EI každý rok a vystupují na veřejných přednáškách.

V nedávné době navštívili CERGE-EI: V roce 2015 laureáti Nobelovy ceny Angus Deaton (Princeton University)  a Finn Kydland (University of California, Santa Barbara), v roce 2013 laureát Nobelovy ceny Eric Maskin (Harvard University), v roce 2012 Christopher Sims (Princeton University), který přišel na CERGE-EI krátce po obdržení Nobelovy ceny za ekonomii. V tomtéž roce přijeli i další významní ekonomové mezi nimiž byl Paul Milgrom (Stanford University), Philippe Aghion (Harvard University), a Alan Krueger (Princeton University). V roce 2011 navštívil CERGE-EI při příležitosti 20. výročí založení i známý ekonom Joseph Stiglitz.

Kompletní seznam ekonomických osobností, které navštívily CERGE-EI v minulosti.

Pro více informací týkajících se organizace, účasti a podpoře prestižního Distinguished Speaker Series kontaktujte naše PR oddělení na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Finn Kydland at CERGE-EI