Undergraduate Study Abroad

CERGE-EI přijímá vysokoškolské studenty na jeden semestr (nebo jeden akademický rok) v programu UPCES a na jarní semestr v programu IEF. Tyto studijní programy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům specializovanou výuku v angličtině, pomohli jim se zorientovat v mezinárodním prostředí, rozvíjeli je profesně i osobnostně. Kromě zajímavé náplně kurzů garantují programy skvělou podporu studentů během celé doby jejich pobytu.

Undergraduate Program in Central European Studies in Prague

Vysokoškolský program středoevropských studií (UPCES)

Program UPCES představuje spolupráci mezi CERGE-EI a Fakultou humanitních studií Univerzity Karlovy. Osnovy UPCES zahrnují středoevropská témata v široké škále humanitních kurzů, které vyučují členové fakulty; významní vědci a profesionálové ve svém oboru. Interaktivní výuka probíhá v malých skupinkách složených z evropských i amerických studentů. Účastníci programu mají také možnost seznámit se s kulturou střední Evropy prostřednictvím UPCES výletů, týdenních exkurzí a jiných aktivit s tím spojených

>> Přihlaste se na UPCES

International Economics and Finance Program in Prague

Mezinárodní ekonomie a finanční studia (IEF)

Studium IEF v rámci UPCES programu nabízí studentům možnost vybrat si z rozšířeného seznamu předmětů na Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy (IES UK), zabývat se tématy v moderní ekonomii a ve financích, která jsou propojena s politikou, řízením, účetnictvím a byznys strategií. Kurzy zahrnují například mezinárodní finance, strategické řízení, veřejnou politiku a ekonomiku globálního podnikání.

>> Zjistite více o IEF