Novinky

Nová akademická umístnění pro doktorandy CERGE-EI

19. června 2023

S velkým potěšením oznamujeme klíčová akademická umístění našich doktorandů.

Od příštího akademického roku nastoupí Anna Pestova jako výzkumný pracovník a Mikhail Mamonov jako Assistant Professor of Finance na Toulouse Business School ve Francii. Rastislav Rehák získal postdoktorandské místo v Institutu Maxe Plancka pro výzkum kolektivního zboží v Bonnu a na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem. Pavel Ilinov nastoupí jako postdoktorandský výzkumný pracovník na École Polytechnique Fédérale de Lausanne ve Švýcarsku. Maxim Senkov bude zastávat pozici postdoktorandského výzkumného pracovníka v Institutu ekonomického a sociálního výzkumu (ESRI), Irsko. Ketevani Kapanadze a Alena Skolková nastoupí na Katedru ekonomie Právnické fakulty Univerzity Karlovy, Ketevani jako odborný asistent v oboru Aplikovaná ekonomie a Alena nastoupí na postdoktorandskou pozici v oboru Data Science. Jaroslav Groero nastoupil na pozici Research specialist - Postdoc na Masarykově univerzitě a Dali Laxton Tsintskiladze nastoupila na pozici výzkumného pracovníka v Environmentálním centru Univerzity Karlovy v Praze.

Některé pozice získali naši doktorandi účastí na na mezinárodním akademickém trhu práce, na který CERGE-EI svoje studenty připravuje vrámci doktorského programu.

Všichni doktorandi prokázali během studia vynikající výsledky. Ketevani Kapanadze získala první místo v soutěži České společnosti ekonomické Mladý ekonom 2021. Jaroslav se zúčastnil programu CERGE-EI’s Teaching Fellowship jako asistent pedagoga a nedávno strávil 5 měsíců jako stážista v OECD. Anna, Mikhail, Rastislav, Maxim, Dali a Ketevani se během studia účastnili výzkumného výjezdu na prestižní světové univerzity jako je Princeton University, Oxford University, nebo MIT.  

Našim doktorandům srdečně blahopřejeme a přejeme vše nejlepší na jejich akademické dráze.

PhD placements resized