Novinky

Absolventi CERGE-EI podporují současné studenty

3. prosince 2020

Minulý týden jsme vám s velkou radostí mohli oznámit jména prvních příjemců Alumni stipendia – finanční podpory pro studenty čerpané z fondu, do kterého přispívají absolventi CERGE-EI. Rádi bychom stejnou formou podpořili další nadané studenty v příštím roce. Věříme, že díky štědrosti našich absolventů se to znovu podaří.

Více…

 
 

Zástupci CERGE-EI v diskusích o vzdělání, průmyslu 4.0 i koronaviru

2. prosince 2020

Výzkumníci z CERGE-EI byli v uplynulých týdnech přizváni do řady zajímavých veřejných diskusí. Štěpán Jurajda, Daniel Münich, and Václav Korbel vystoupili na konferenci o vzdělávání The Prague Education Festival. Štěpán Jurajda prezentoval výsledky studie CERGE-EI na fóru Svazu průmyslu a dopravy České republiky. Julie Chytilová a Jakub Steiner se připojili k diskusi Nadačního fondu Neuron o covid-19.

Více…

 
 

Nabízíme tři studijní programy, přihlášku je možné podat již nyní

2. prosince 2020

Od prvního prosince je možné podat přihlášky do všech tří studijních programů CERGE-EI. Nově se zájemci mohou hlásit ke studiu magisterského programu Ekonomický výzkum a doktorského programu Ekonomie a ekonometrie. Otevřené zůstává přijímací řízení pro roční studium Aplikované ekonomie. Vypršel však termín, kdy bylo možné uplatnit výhody včasného přihlášení do tohoto program.

Více…

 
 

Gratulujeme prvním příjemcům Alumni stipendia

30. listopadu 2020

Maksim Smirnov and Martin Kosík se stali prvními příjemci nového stipendia, jehož donory jsou absolventi CERGE-EI. Fond byl založen před necelým rokem a je určený na podporu vynikajících studentů magisterského program Ekonomický výzkum.

Více…