Novinky

Ihned.cz píše o soutěži Nový ekonomický talent

10. února 2015

Redaktor Hospodářských novin Matěj Smlsal napsal pro ihned.cz článek o soutěži New Economic Talent (Nový ekonomický talent), kterou v loňském roce poprvé zorganizovalo společné pracoviště CERGE-EI. Přečtěte si celý článek a dozvíte se, proč se do soutěže přihlásit nebo na čem momentálně pracuje její loňský vítěz Justin Grider.

Více…

 
 

Den otevřených dveří, pátek 6. března od 13:00

5. února 2015

Zajímá Vás současná ekonomie? Chcete studovat na jednom z nejlepších ekonomických institutů v regionu? Navštivte Den otevřených dveří na CERGE-EI, kde se dozvíte více o programech, které nabízíme – doktorský program Ekonomie a Ekonometriemagisterský program Aplikovaná ekonomie a možnosti pro hostující studenty.

Více…

 
 

Studenti CERGE-EI postupují do finálního kola CFA Research Challenge!

21. ledna 2015

Adrea Šandorová, Milan Lupáč a Jindřich Gallo postoupili do finále českého kola soutěže CFA Research Challenge. Gratulujeme! Tým studentů z magisterského programu Aplikovaná ekonomie je veden Jiřím Trešlem, Ph.D., který na CERGE-EI učí nový kurz Applied Investment Analysis.

Více…

 
 

CERGE-EI otevírá Coursera Learning Hub

12. ledna 2015

CERGE-EI se zapojilo do vzdělávací sítě Coursera Learning Hub, v rámci které v únoru 2015 zahajujeme první diskuzní skupinu pro kurz „R Programming“ od Johns Hopkins University.

Více…