Novinky

Michal Kejak jmenován profesorem Univerzity Karlovy

22. prosince 2022

Člen profesorského sboru CERGE-EI Michal Kejak je jedním z 23 nových profesorek a profesorů z Univerzity Karlovy, které jmenoval prezident republiky Miloš Zeman dne 28. listopadu 2022. O tři týdny později – 19. prosince – jim dekrety předal ve Velké aule Karolina Vladimír Balaš, ministr školství, mládeže a tělovýchovy. Srdečně gratulujeme!

Více…

 
 

Lidé na CERGE-EI: Seznamte se s našimi absolventy

16. prosince 2022

Náš absolvent dokotrského programu Ekonomie a ekonometrie Kamil Kovář, pracuje jako Associate Director v Moody's Analytics Prague. Ve své práci se zaměřuje na makroekonomický výhled eurozóny. Jaké jsou největší výzvy, kterým v těchto turbulentních časech eurozóna čelí? A co se mu na jeho práci líbí? Přečtěte si více na našem blogu (v angličtině).

Více…

 
 

Michal Bauer obdržel Cenu MŠMT za mimořádné výsledky výzkumu, experimentálního vývoje a inovací

14. prosince 2022

Doc. PhDr. Michal Bauer, Ph.D., výzkumný pracovník a člen profesorského sboru CERGE-EI, obdržel Cenu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za mimořádné výsledky výzkumu, experimentálního vývoje a inovací. Blahopřejeme!

Více…

 
 

Listopad na CERGE-EI

4. prosince 2022

Co se stalo v měsíci listopadu 2022 na CERGE-EI? Kterých akcí jsme se zúčastnili? Kteří naši badatelé se objevili ve významných médiích? Které akce jsme uspořádali? Přečtěte si víc. 

Více…