Novinky

Záznam přednášky prof. Rivkina o vzdělávání

7. května 2014

Dne 29. dubna 2014 se na CERGE-EI uskutečnila veřejná přednáška "Decentralizace školství, vedení škol a kvalita vzdělávání" vedená prof. Stevenem Rivkinem z University of Illinois, Chicago. Pro ty, kteří se nemohli akce zúčastnit přinášíme online záznam přednášky a doprovodné materiály.

Více…

 
 

Studenti CERGE-EI na setkání v Lindau

18. dubna 2014

Ve dnech 19. - 23. srpna 2014 se bude v německém Lindau konat v pořadí již páté setkání nejlepších vědců z oboru ekonomie “Meeting on Economic Sciences”. CERGE-EI bylo organizátory akce vyzváno k nominaci dvou studentů, kteří mohou vyhrát účast na tomto prestižním setkání. Této výzvy si velmi vážíme a nominujeme naše nejlepší studenty - Martina Kuncla a Volhu Audzei.

Více…

 
 

Pamětní medaile pro Štěpána Jurajdu

3. dubna 2014

Na zasedání Vědecké rady Univerzity Karlovy, konané dne 27. března 2014 v Malé Aule Karolina, doc. Ing. Štěpán Jurajda, Ph.D. obdržel od rektora UK pamětní medaili za mimořádné zásluhy o rozvoj CERGE UK.

Více…

 
 

CERGE-EI pro Ukrajinu

7. března 2014

Probíhající politické turbulence na Ukrajině zasáhly celou komunitu CERGE-EI. Rádi bychom v této neklidné a historicky významné době vyjádřili všem lidem na Ukrajině své nejhlubší sympatie a nejlepší přání do budoucna.

Více…