NET 2014

New Economic Talent 2014: Výsledky

Finále soutěže New Economic Talent úspěšně proběhlo a již známe vítěze!

Finalisty druhého kola byli (v abecedním pořadí):

Daryna Brazhnyk, Lazarski University, Varšava, Polsko
Justin Grider, University of San Francisco, USA
Salim Turdaliev, Westminster International University in Tashkent, Uzbekistán

Finále soutěže proběhlo v pátek 30. května a hodnotící komise dala všem účastníkům velmi podrobnou zpětnou vazbu a doporučení pro jejich další výzkum.

V sobotu 31. května v průběhu CERGE-EI Graduation Gala, vyhlásil Jan Švejnar, jeden ze zakladatelů CERGE-EI, výsledky soutěže.

Daryna Brazhnyk a Salim Turdaliev se podělili o druhé místo.

Vítězem se stal Justin Grider, který obdržel šek na 1000 dolarů, věnovaných do soutěže Nadací CERGE-EI, a povečeřel ve společnosti VIP hostů. Dále dostane pozvánku na konferenci Global Development Network 2015 a VIP vstup na další přednášku ze série Distinguished Speaker Series na CERGE-EI.

Všem vítězům srdečně gratulujeme!

Vítězové studentské soutěže New Economic Talent 2014

New Economic Talent 2014: Vyhlášení

CERGE-EI a Nadace CERGE-EI vyhlašují první ročník soutěže pro vysokoškolské studenty a studentky New Economic Talent 2014. Soutěž je otevřena zájemcům bakalářských a magisterských oborů, kteří se zajímají o současnou ekonomii.

Více informací o soutěži i o CERGE-EI se můžete dozvědět v rozhovoru Ondřeje Rydvala pro The Student Times, mediálního partnera soutěže.

Soutěž je mezinárodní, dvoukolová a probíhá v anglickém jazyce. Do prvního kola zasílají účastníci své písemné práce na libovolné ekonomické téma. Druhého kola, které proběhne v CERGE-EI v Praze, se zúčastní jen vybraní finalisté, kteří své práce představí před odbornou porotou.

První místo je odměněno peněžitou výhrou ve výši 1000 USD, prezentací vítězné práce na některé z příštích konferencí Global Development Network a VIP vstupenkami na speciální akce CERGE-EI (série Distinguished Speaker, Graduation Gala, a pod.).

Uzávěrka příjmu přihlášek je 15. dubna 2014. Výsledky soutěže budou oznámeny v druhé polovině května 2014.

V případě dotazů nás kontaktujte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pro více informací navštivte www.cerge-ei.cz/talent