Novinky

Program Aplikovaná ekonomie má nové absolventy

27. července 2020

Ve čtvrtek 23. července 2020 se konala promoce studentů magisterského programu Aplikované ekonomie za přítomnosti rodičů a přátel čerstvých absolventů.

Promované studenty a hosty přivítala vřelým a důvtipným úvodním slovem ředitelka programu Eva Hromádková, která zároveň zavzpomínala na specificitu posledního trimestru způsobenou pandemií koronaviru. Navzdory omezeným podmínkám pro studium však studenti pilně pracovali i z domova a semestr ukončili bez problémů. Slavnostní zahájení pokračovalo popřáním úspěchů od ředitele CERGE-EI Sergeye Slobodyana a profesora Štěpána Jurajdy.

"Abyste byli plně úspěšní, musíte být i zajímaví. Tajemství úspěchu pak spočívá ve vytvoření tzv. třetí dimenze ve vašem životě. Neměla by to být vaše práce, nikoliv rodina nebo přátelé. Mělo by to být něco, co vás samotné zajímá; něco co obohatí nejen vás život, ale i lidé kolem vás", dodal na závěr profesor Jurajda.

Poslední slovo před odevzdáním diplomů dostala jedna ze šesti promovaných studentů, Pavla Neumannová, která kromě poděkování všem zúčastněným v programu zdůraznila, jakou obohacující zkušeností bylo studium pro ní a její spolužáky.

Našim čerstvým absolventům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších životních a hlavně kariérních krocích!

Fotky z promoce si můžete prohlédnout tady.