Novinky

Program Aplikovaná ekonomie má nové absolventy

2. srpna 2019

Studenti magisterského studijního program Aplikovaná ekonomie na přelomu prázdnin převzali své diplomy. Letošní úspěšné absolventy na slavnostní promoci představila ředitelka programu Eva Hromádková.

Štěstí v osobním životě a kariérní úspěchy po dokončení studia popřáli čerstvým absolventům také pověřený ředitel CERGE-EI Sergey Slobodyan a předseda CERGE-EI Foundation Randall Filer.

RV1 3283

Eva Hromádková ocenila odhodlání celého ročníku zvládnout náročný studijní program a zdůraznila, že všichni tvrdě pracovali, aby ho úspěšně dokončili. "Těším se na to, jak budete díky všemu, co jste se naučili, zlepšovat své životy i životy druhých," řekla Hromádková.

Třísemestrální studijní program MA v Aplikované ekonomii klade velký důraz na praxi. Jeho absolventi ovládají programovací jazyky a práci s daty. V průběhu celého roku pracují s pomocí koučů a kariérních poradů na osobním rozvoji. Všechny znalosti a dovednosti studenti používají v praxi, což prokázali i při prezentaci svých závěrčných projektů, na kterých letos spolupracovali se společnostmi Cogvio, Nielsen, a Moody's.

RV2 6990