Novinky

Open Week: Mgr program Aplikovaná ekonomie

3. listopadu 2021

Uvažujete o magisterském studiu v oboru ekonomie? Baví vás datová analýza? Zajímá vás současná ekonomie? Chtěli byste studovat na ekonomickém institutu, který se podle SSRN řadí mezi 2% nejlepších na světě? Pak si nenechte ujít příležitost vyzkoušet si, jaké to je být studentem magisterského programu aplikované ekonomie na CERGE-EI během naší akce Open Week 8. – 12. listopadu 2021!

Budete se moci (online nebo osobně) zúčastnit přednášek (Aplikovaná mikroekonomická analýza, Analýza makroekonomické politiky nebo Kvantitativní metody 1), popovídat si se současnými studenty a učiteli a dozvědět se více o programu a o tom, jak může nastartovat vaši kariéru, nebo vás posunout ve vašem profesním životě.

Ve středu 10. listopadu se můžete zúčastnit webináře, který povede ředitelka programu Eva Hromádková, a kde se dozvíte více o přijímacím řízení, školném a finanční podpoře. Pokud máte ohledně programu nějaké otázky, je tento webinář skvělou příležitostí na jejich zodpovězení.

Pokud se chcete zúčastnit akce Open Week, zaregistrujte se, prosím, zde.

Můžete nás také kontaktovat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a domluvit si schůzku, pokud chcete probrat něco konkrétního nebo se nemůžete webináře zúčastnit.