Novinky

Na podání přihlášek zbývají dva týdny

17. března 2020

Dva týdny zbývají do uzavření přihlášek pro všechny tři studijní programy CERGE-EI. Do úterý 31. března je možné podat přihlášku do ročního magisterského programu Aplikovaná Ekonomie, dvouletého magisterského programu Ekonomický výzkum nebo doktorského studijního programu Ekonomie a Ekonometrie.

"Všichni teď prožíváme trochu obtížné období, ale chtěl bych zdůraznit, že na CERGE-EI pokračujeme v práci. Výuka probíhá online, výzkum pokračuje, think-tank IDEA přispívá do debaty o šíření epidemie poznatky z ekonomie, a také se blíží konec období, kdy je možné podat přihlášku ke studiu," uvedl ředitel CERGE-EI Sergey Slobodyan.

"Neustálý přísun ne právě optimistických informací o šíření koronaviru teď možná tříští naši pozornost, ale je důležité si uvědomit, že čas se nezastavil. Na CERGE-EI nabízíme tři vynikající studijní programy a těšíme se na to, že na podzim 2020 v nich uvítáme skvělé nové studenty," dodal. 

Kvůli preventivním opatřením, která mají zabránit šíření epidemie, jsme v poslední době museli přistoupit ke zrušení nebo přesunutí některých akcí, jejichž cílem bylo navázat kontakt se zájemci o studium na CERGE-EI. Jednou z nich je také druhý virtuální Den otevřených dveří, který se měl konat 20. března. 

"Zástupci jednotlivých studijních programů jsou připraveni odpovědět studentům na otázky spojené s přijímacím řízením i studiem u nás a pomoct všem zájemcům úspěšně podat přihlášku. Ještě před uzávěrkou uspořádají studijní programy webináře, o jejichž termínech budeme včas informovat," podotkla zástupkyně ředitele pro studium Alena Bičáková.

Dotazy k přijímacímu řízení je možné směřovat na e-maily studjních programů This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. pro magisterský program Aplikovaná ekonomie, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. pro magisterský program Ekonomický výzkum a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. pro doktorské studium.