Novinky

Na podání přihlášek do studijních programů zbývá pár dnů

22. dubna 2020

Pro podání přihlášek do studijních programů CERGE-EI zbývá už jen několik dní. Prodloužený termín k přihlášení ke studiu magisterských programů Ekonomický výzum, Aplikovaná ekonomie a doktorského studijního programu Ekonomie a ekonometrie vyprší 30. dubna.

Zájemcům o kterýkoliv ze tří studijních programů doporučejeme obrátit se na studijní oddělení. Uchazeči o roční magisterský program mohou své dotazy směřovat na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Dotazy k programu Ekonomický výzkum je možné odesílat na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  a otázky k doktorskému studiu zodpovíme na adrese This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Všechny tři studijní programy ještě tento týden pořádají webináře. Zástupci programu Aplikovaná ekonomie budou k dispozici ve středu 22. dubna od 15:00. Společný webinář pro programy Ekonomie a ekonometrie a Ekonomický výzkum se koná ve čtvrtek 23. dubna v 15:00.