Novinky

Gratulujeme novým absolventům programu MAE!

26. července 2021

Gratulujeme novým absolventům magisterského programu Aplikovaná ekonomie a přejeme jim vše nejlepší do budoucna! Své diplomy převzali ve čtvrtek 22. července. 

MAE1

Ředitelka programu Eva Hromádková na úvod přednesla projev, ve kterém zdůraznila kvality každého ze studentů. Upozornila také na to, že v souvislosti s pandemií koronaviru museli překonat řadu překážek. Se svými projevy následně vystoupili také ředitel CERGE-EI Sergey Slobodyan a generální ředitel a předseda představenstva ČSOB Pojišťovny Jiří Střelický, který působí i v Nadaci CERGE-EI.

MAE2

„Věřím, že vaše budoucnost je nadějná, získali jste užitečné znalosti a dovednosti. Budete mít možnost pracovat jako ekonomové všude, kam půjdete,“ řekl studentům Sergey Slobodyan a dodal: „Musím vám říct, jaké máte štěstí, že jsme s ohledem na pandemii koronavirumohli uspořádat promoci. A štěstí je v našich životech velmi důležité. “

„Myslím, že jste dnes dokončili něco opravdu výjimečného a můžete být na sebe velmi hrdí. A co je nejdůležitější - vaši příbuzní na vás mohou být hrdí,“ zdůraznil Jiří Střelický.

MAE3

Závěrečný projev za studenty přednesl Josef Švec. Zdůraznil výzvy a problemy, se kterými se studenti museli vypořádat kvůli pandemii Covidu-19.

Krátké video z promoce je zde.