Novinky

Absolvent MAE programu uveden v žebříčku Forbes 30 pod 30

18. února 2021

Jiří Sýkora, absolvent programu Aplikovaná ekonomie z roku 2014, se letos umístil v žebříčku Forbes 30 do 30 pro rok 2021.

Pro mezinárodní investiční skupinu PPF Group, kterou v Praze založil český miliardář Petr Kellner, to Jirka na pozici investičního manažera již dotáhl vysoko. Jiří spravuje pro skupinu aktiva za více než 2 miliardy eur a odpovídá za její komerční nemovitosti v Londýně, včetně budovy 1 Westferry Circus, která je součástí londýnské finanční čtvrti Canary Wharf. V současné době vede expanzi do Polska a Maďarska v rámci realitní divize.

„Zařazením do letošního seznamu Forbes 30 pod 30 jsem upřímně poctěn. Vzdělaní a úžasní lidé, se kterými jsem se seznámil v CERGE-EI hráli zásadní roli v nastartování mojí kariéry - bez nich bych nebyl tam, kde jsem dnes,“ řekl Jiří, když jsme se ho zeptali, jak vnímá svůj úspěch.

Časopis Forbes Česká republika každoročně uvádí pestrou třicítku talentů ze světa obchodu, startupů, vědy, sportu nebo umění, která je inspirací pro veřejnost a má pozitivní dopad na fungování České republiky.

Jiřímu srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v jeho budoucích kariérních krocích.