Novinky

Studenty Ph.D. programu čekají obhajoby disertačních prací

6. září 2021

Několik studentů Ph.D. programu Ekonomie a ekonometrie čeká v září obhajoba disertačních prací. Přejeme jim mnoho úspěchů!

Ve středu 8. září 2021 bude Jan Šedek obhajovat svou disertační práci s názvem "Essays on Allocations in Two-Sided Markets." Komisi obhajoby předsedá Krešimir Žigić (CERGE-EI), jejími členy jsou také Ole Jann (CERGE-EI) a Ondřej Kalenda (Matematicko-fyzikální fakulta UK). Členy dizertační komise jsou Jakub Steiner (CERGE-EI), Filip Matějka (CERGE-EI) a Jan Zápal (CERGE-EI) jako její předseda. Srdečně Vás zveme na obhajobu disertační práce Jana Šedka, která se bude konat online (heslo: 5749).

Ve středu 22. září 2021 bude Jakub Grossmann obhajovat svou disertační práci s názvem "Essays on Local Labor Markets." Komisi obhajoby bude předsedat Mariola Pytliková (CERGE-EI), zasedne v ní také Vasily Korovkin (CERGE-EI) a Michal Franta (ČNB). V disertační komisi jsou Christian Ochsner (CERGE-EI), Filip Pertold (CERGE-EI), Nikolas Mittag (CERGE-EI), Daniel Münich (CERGE-EI), Filer Randall (The City University of New York) a Štěpán Jurajda (CERGE-EI) jako její předseda. Srdečně Vás zveme na obhajobu disertační práce Jakuba Grossmanna, která se bude také konat online (heslo: 5872).

Hodně štěstí!

Jan Sedek poste     Jakub Grossman poste