Novinky

Den otevřených dveří ve virtuální podobě

20. ledna 2021

Nejbližší den otevřených dveří CERGE-EI nás čeká 26. ledna. Pro potenciální studenty je tento den skvělou příležitostí dozvědět se více o činnosti CERGE-EI, o studijním životě u nás, o členech fakulty, absolventech a studentech.

Kvůli propuknutí epidemie koronaviru bylo minulou zimu nutné přesunout pravidelný den otevřených dveří online. I letos je tomu tak a naši potenciální studenti se mohou účastnit živých sezení a klást své dotazy.

"Rád bych všechny ujistil, že i když byl rok 2020 náročným rokem a v České republice stále platí mnoho omezení, CERGE-EI nadále funguje: kurzy probíhají online, probíhá výzkum a náš think-tank IDEA produkuje mnoho studií," vyjádřil ředitel CERGE-EI Sergey Slobodyan.

"Neustálý tok ne příliš optimistických informací o koronaviru může být v tuto chvíli odrazující a rušivý, ale je třeba mít na paměti, že čas se nezastavil. Na CERGE-EI vedeme tři vynikající studijní programy a těšíme se na přivítání nových bystrých studentů v každém z těchto programů na podzim 2021," dodal Sergey Slobodyan.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se studia na CERGE-EI, virtuální den otevřených dveří je velkou příležitostí, mít je zodpovězené. Akce bude zahájena ředitelem CERGE-EI Sergejem Slobodyanem a zástupkyní ředitele pro postgraduální studia - Alenou Bičákovou. Studijní referentky CERGE-EI poté představí všechny tři studijní programy, provedou vás budovou a vyzvou členy fakulty, studenty a absolventy, aby se zapojili do diskuse.

Virtuální den otevřených dveří se koná 26. ledna 2021 v 10 hodin ráno prostřednictvím online platformy Lifesize. Chcete-li se zúčastnit, vyplňte prosím tento registrační formulář. Další informace o programu najdete v sekci události.