Novinky

Studenti CERGE-EI na setkání v Lindau

18. dubna 2014

Ve dnech 19. - 23. srpna 2014 se bude v německém Lindau konat v pořadí již páté setkání nejlepších vědců z oboru ekonomie “Meeting on Economic Sciences”. CERGE-EI bylo organizátory akce vyzváno k nominaci dvou studentů, kteří mohou vyhrát účast na tomto prestižním setkání. Této výzvy si velmi vážíme a nominujeme naše nejlepší studenty - Martina Kuncla a Volhu Audzei.

Více…

 
 

Pamětní medaile pro Štěpána Jurajdu

3. dubna 2014

Na zasedání Vědecké rady Univerzity Karlovy, konané dne 27. března 2014 v Malé Aule Karolina, doc. Ing. Štěpán Jurajda, Ph.D. obdržel od rektora UK pamětní medaili za mimořádné zásluhy o rozvoj CERGE UK.

Více…

 
 

CERGE-EI pro Ukrajinu

7. března 2014

Probíhající politické turbulence na Ukrajině zasáhly celou komunitu CERGE-EI. Rádi bychom v této neklidné a historicky významné době vyjádřili všem lidem na Ukrajině své nejhlubší sympatie a nejlepší přání do budoucna.

Více…

 
 

Univerzita Karlova představila nového rektora

4. března 2014

1. února 2014 se prof. Tomáš Zima stal novým rektorem Univerzity Karlovy. Slavnostní inaugurace proběhla v úterý 4. března 2014. CERGE-EI, jako společné pracoviště Univerzity Karlovy a Akademie věd, novému rektorovi přeje mnoho úspěchů ve výkonu funkce.

Více…