Novinky

CERGE-EI otevírá Coursera Learning Hub

12. ledna 2015

CERGE-EI se zapojilo do vzdělávací sítě Coursera Learning Hub, v rámci které v únoru 2015 zahajujeme první diskuzní skupinu pro kurz „R Programming“ od Johns Hopkins University.

V našem Coursera Learning Hubu nabízíme diskuzní skupiny, vedené doktorandskými studenty, které budou probíhat každý týden současně s online kurzem. Diskuzní skupiny probíhající v CERGE-EI (Politických vězňů 7, Praha 1) umožní pravidelná setkávání studentů online kurzu, jejich vzájemnou výměnu informací i podporu od zkušenějších kolegů. Vítáme všechny zájemce o otázky moderní ekonomie - studenty i etablované profesionály. Pro úspěšné absolventy diskuzní skupiny máme připraven certifikát o účasti.

Zjistěte více o Coursera Learning Hub v CERGE-EI.

Coursera spolupracuje s předními univerzitami a vzdělávacími institucemi na celém světě a nabízí bezplatné vzdělávací kurzy dostupné každému, kdo o ně má zájem. Learning Huby jsou globální sítí zajišťující technickou i praktickou podporu těchto kurzů. Procento studentů, kteří online kurz dokončí, se v Hubech pohybuje mezi 35-100%, je tedy několiknásobně vyšší, než obvyklých 10%.