Novinky

Coursera Learning Hub na CERGE-EI – nové kurzy od září!

27. srpna 2015

Zajímáte se o ekonomii a rádi byste prohloubili své znalosti v určitých oblastech? Zapojte se do našeho Coursera Learning Hubu a získejte zdarma přístup ke špičkovému vzdělání. V září 2015 otevíráme 3 nové diskusní skupiny: Game Theory (Stanford University), Social and Economic Networks: Models and Analysis (Stanford University) a Principles of Macroeconomics (University of Melbourne).  

V našem Coursera Learning Hubu nabízíme diskuzní skupiny, vedené doktorandskými studenty, které budou probíhat každý týden v CERGE-EI (Politických vězňů 7, Praha 1) současně s online kurzem Coursera a umožní pravidelná setkávání studentů online kurzu, jejich vzájemnou výměnu informací i podporu od zkušenějších kolegů. Vítáme všechny zájemce o ekonomii - studenty i etablované profesionály. Pokud absolvujete 75% či více setkání, získáte certifikát o účasti.

Procento studentů, kteří online kurz dokončí, se v Learning Hubech pohybuje mezi 35-100%, je tedy několikanásobně vyšší, než obvyklých 10%. Zjistěte více o Coursera Learning Hub na CERGE-EI a zapojte se.