Den otevřených dveří

CERGE-EI, společné pracoviště Centra pro ekonomický výzkum a doktorské studium Univerzity Karlovy a Národohospodářského ústavu AV ČR, zve všechny zájemce o studium doktorského či magisterského programu v oboru ekonomie na Den otevřených dveří v prostorách CERGE-EI (Politických vězňů 7, Praha 1), který se koná ve čtvrtek 8. února 2018 od 13 hodin. V případě zájmu je nutná registrace předem.

V rámci Dne otevřených dveří jsou návštěvníci nejen podrobně informováni o podmínkách studia, ale mají také možnost se setkat se zástupci CERGE-EI, s absolventy i současnými studenty, navštívit přednášky či výzkumné prezentace a večer se zúčastnit společenské akce pro celou CERGE-EI komunitu. 

Pokud není vypsán žádný termín pro Den otevřených dveří, rádi zájemce o studium uvítáme i při individuální návštěvě. Pokud Vás zajímá doktorské studium či Visiting Master's scheme, pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., pokud máte zájem o program MA in Applied Economics, pište na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Den otevřených dveří na CERGE-EI